Pánské svetry se zipem

Jakmile nastanou chladnější měsíce, musíme se trochu obléknout, abychom se nenachladili. Nicméně pokud se i v tomto období chceme držet módy, není to dnes již naprosto žádný problém, protože se vyrábí spousta druhů pánských svetrů.

Zřejmě nejkontroverznější volbu představují pánské svetry do véčka. Kontroverze spočívá ve faktu, že ne každému se u mužů svetry do véčka líbí a jde tedy hlavně o míru vkusu jednotlivce. Svetry do véčka se v posledních letech stávají stále populárnějšími.

Na popularitě však neztrácí ani pánské pulovry. Ty mají velkou výhodu ve své univerzálnosti. Dají se totiž použít téměř k jakémukoliv dalšímu oblečení a stále si zachovávají vynikající vzhled. Lze je obléknout i do společnosti. Nicméně někomu může trochu překážet, že se pulovry nedají rozepnout, ale i takové varianty jsou k dostání.

O něco méně než pulovry se do společnosti hodí pánské svetry se zipem. Zip přeci jen působí trochu rušivým dojmem a nedá se nikterak zakrýt. Obliba svetrů se zipem je však i tak poměrně vysoká, protože se zase dobře hodí na jiné příležitost a do společnosti se nechodí každý den.

Poslední zásadní variantou jsou pánské svetry na knoflíky. Módní trendy poslední doby však říkají, že se jedná o poměrně dobrou volbu. Stejně jako svetry se zipem se dají rozepínat, což pro řadu mužů může představovat velkou výhodu.